Doktor Ginekolog Joanna Zalewska,

jako doświadczony ginekolog stawiam na pierwszym miejscu komfort, zdrowie oraz samopoczucie każdego pacjenta!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Ginekologiczny Gabinet Lekarski Joanna Zalewska

Nasz Gabinet Ginekologiczny zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną pacjentkom z miasta Warszawa, oraz okolicznych miejscowości. Jako doświadczony ginekolog stawiam na pierwszym miejscu komfort, zdrowie oraz samopoczucie każdego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie, podnoszenie swoich kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy lekarskiej sprawiają, że mój gabinet cieszy się zaufaniem i dobrą opinią.


W ramach praktyki medycznej służę pomocnym doradztwem oraz odpowiadam na wszelkie pytania natury ginekologicznej. Specjalizuję się w leczeniu, badaniu oraz w profilaktyce wszelkich chorób kobiecych. Leczę nadżerkę szyjki macicy, grzybicę pochwy i inne choroby układu rozrodczego. Przeprowadzam badania cytologiczne i ultrasonograficzne.


Zapewniam opiekę każdej kobiecie spodziewającej się dziecka. Zdając sobie sprawę, że ciąża jest czymś zupełnie nowym w życiu kobiety odpowiadam na wszelkie pytania swoich pacjentek w tym zakresie. Prowadzę ciążę podwyższonego ryzyka. Pomagam w doborze najlepszej metody antykoncepcji, która sprosta potrzebom i wymaganiom pacjentki. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Zapraszam do rejestracji!